Władze spółki

Maciej Musiał – Prezes Zarządu INWE Sp. z o.o.

Absolwent Europejskiej Akademii Planowania Finansowego. Posiada międzynarodowy certyfikat EFG® – European Financial Guide nadawany przez European Federation of Financial Professionals (EFFP) w Bad Homburg. W latach 2006-2008 studiował Budownictwo w szkole oficerskiej na Wydziale Inżynierii lądowej i Geodezji w Wojskowej Akademii Technicznej. Działalność w branży finansowej rozpoczął w 2007 roku zakładając firmę̨ SET FINANCE.

Następnie z sukcesami realizował kolejne projekty współpracując z firmami pośrednictwa finansowego. W 2010 roku został członkiem Rady Nadzorczej spółki giełdowej MONTU Holding SA. W 2011 roku był członkiem zarządu BM Medical SA, a następnie w 2012 roku Polfa SA. Współzałożyciel i wiceprezes firmy pośrednictwa finansowego AFORTI Finance SA do połowy 2013 roku. Od 2013 roku współzałożyciel i Prezes Zarządu spółki INWE Sp. z o.o.

Tomasz Wiśniewski – Członek Rady Doradczej INWE

Certyfikowany doradca finansowy, posiada międzynarodowy certyfikat EFG® – European Financial Guide. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach managerskich w międzynarodowych korporacjach takich jak LG Electronics Polska, czy PTK Centertel (Orange). Od 2010 roku prowadzi projekty inwestycyjne. Z firmą Pracownia Finansowa związany jest niemalże od samego początku jej istnienia. Najpierw jako Dyrektor e-commerce odpowiadał za koordynację działań z zakresu sprzedaży oraz marketingu. Obecnie obszarem jego odpowiedzialności jest pion komunikacji i finansowania inwestycji. Na stanowisku Prezesa Zarządu Pracowni Finansowej Inwestycje odpowiada za wszelkie działania związane z tworzeniem oraz realizacją strategii pozyskiwania kapitału dla projektów inwestycyjnych oraz zarządzaniem relacjami inwestorskimi.

Mirosław Woźniak – Członek Rady Doradczej INWE

Wykształcenie kierunkowe w zarządzaniu zdobył na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach, a następne ukończył studia doktoranckie na Uniwersytecie w Krakowie na multi-dyscyplinarnym kierunku „Ekonomia, Finanse, Zarządzanie”. Przez ponad 20 lat pracy zarządzał procesami biznesowymi oraz rozwijał przedsięwzięcia inwestycyjne, a także projekty zwiększające efektywność oraz innowacyjność dla globalnych organizacji takich jak PepsiCo oraz Orange. W latach 2009-2019 pełnił funkcję Prezesa Zarządu, a następnie Przewodniczącego Rady Nadzorczej Orange Retail S.A., gdzie zdobył doświadczenie w zakresie nadzoru korporacyjnego. Jako Prezes Zarządu Centrum Usług odpowiada za budowanie efektywnych procesów operacyjnych wspierających zarządzanie i rozwój grupy kapitałowej.