Kapitał, który pracuje
na Twój sukces


Szukasz ciekawych i nowoczesnych rozwiązań inwestycyjnych
dla Twoich Inwestorów?

Chcesz zaoferować możliwość inwestycji w realny podmiot, gdzie Inwestor staje się Wspólnikiem spółki?

Oczekujesz uczciwego wynagrodzenia za pozyskanie Inwestorów
i partnerskiego podejścia do współpracy?

Zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się
w najbliższych dniach.

Formularz kontaktowy

Polska firma inwestycyjna

Grupa INWE to polska firma inwestycyjna, która od 2013 roku specjalizuje się w projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz nieruchomości. Wierzymy, że nasze działania wpisują się w ogólnokrajową transformację energetyczną, która jest kluczowa dla ochrony środowiska i poprawy jakości życia. Projekty realizowane w naszej Grupie m.in. przyczyniają się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych oraz poprawy efektywności energetycznej w kraju.
Wyróżniamy się na rynku dzięki podejściu opartemu na zaufaniu i długofalowym partnerstwie. Naszym Inwestorom oferujemy możliwość dołączenia do zarządzanych przez nas spółek celowych i stania się naszymi Wspólnikami. Wśród naszych Udziałowców znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, dla których nasza oferta stanowi idealny sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego oraz osiągnięcie stabilnego i zrównoważonego zwrotu z inwestycji.

0

lat na rynku inwestycji
crowdfundingowych w Polsce

0

udziałowców obsługiwanych
przez Biuro Obsługi Inwestora

0

milionów PLN ulokowanych
w inwestycjach grupy kapitałowej

Najbardziej opłacalne strategie

Misją naszej firmy jest przedstawianie najbardziej opłacalnych strategii inwestycyjnych dostosowanych do warunków rynkowych i regulacji w Polsce, z dbałością o minimalizację ryzyka inwestycyjnego oraz osiągnięcie oczekiwanej stopy zwrotu z inwestycji. Współpracujemy z Inwestorami w duchu zaufania i profesjonalizmu, a nasze działania prowadzą do rozwoju polskiej gospodarki i przyczyniają się do poprawy warunków życia w kraju.

Twoi Inwestorzy będą mieli dostęp do narzędzi pozwalających monitorować postęp realizacji przedsięwzięć, których stali się Wspólnikami.

Biuro Obsługi
Inwestora

Panel
Inwestora

Aplikacja
mobilna

Wsparcie w procesach
inwestycyjnych

Formalności
w trybie zdalnym

Cykliczne raporty
z projektów

Zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się
w najbliższych dniach.

Formularz kontaktowy